Mieszkanie Wrocław Fabryczna na sprzedaż w cenie 394 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna na sprzedaż. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna pochodzi z rynku wtórnego i mieści się w 4-kondygnacyjnym budynku. Rok budowy – 2012. Ogromnym plusem jest z pewnością przemyślany metraż 52,38 m2, bezpieczne II piętro a także znakomita cena za metr kwadratowy – 7 522 zł/mkw. Długą listę zalet uzupełniają: korzystna lokalizacja, a także atrakcyjna ekspozycja okien. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław adresowane do młodych małżeństw albo singli. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– balkon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój.

Mieszkanie na sprzedaż znajduje się w poszukiwanej na rynku okolicy, nieopodal jednego ze szpitali. To znakomita lokalizacja z wieloma punktami usługowymi i gastronomicznymi, sklepami, gabinetami lekarskimi, pocztą, gabinetami kosmetycznymi, placami zabaw, marketami, dyskontami słynnych marek. Na amatorów aktywnego wypoczynku czekają długie trasy rowerowe i spacerowe.

Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, niezwykle pomysłowo, nowocześnie i w klasycznej kolorystyce. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław w opcji z całym wyposażeniem lub bez. Zapraszam. Prezentacja mieszkania do sprzedaży Wrocław po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Istnieje możliwość najmu dwóch miejsc postojowych w garażu podziemnym za niewielką opłatą.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16203)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Inne w tej kategorii...