Mieszkanie Wrocław Fabryczna wynajem za 2 100 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna to 33 metry kwadratowego. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Fabryczna zlokalizowane jest na III piętrze. Wieżowiec o 11 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunku południowym. Mieszkanie na wynajem Wrocław Fabryczna objęte cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od najemcy”.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna przygotowane od razu do wprowadzenia się nowych lokatorów. Wnętrze mieszkania na wynajem Wrocław Fabryczna świeżo po kapitalnym remoncie. Dodatkowo wnętrze wyposażone zostało w nowe meble i sprzęty. Nowoczesny design.

Atrakcyjna lokalizacja nieopodal słynnej galerii handlowej to kolejna z zalet oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław Fabryczna. To doskonały punkt na mapie miasta, z bardzo dobrym dostępem do komunikacji publicznej (tramwaje i autobusy). Osoby lubiące aktywny wypoczynek z pewnością ucieszy bliskość parku i rozległych terenów do spacerów, joggingu i kontaktu z przyrodą.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do wynajmu Wrocław Fabryczna: salon + kuchnia + sypialnia + loggia + łazienka + przedpokój. Istnieje możliwość korzystania z pomieszczenia piwnicznego. Osoby posiadające samochód zainteresuje parking przed blokiem. Mieszkanie Wrocław Fabryczna na wynajem co najmniej roczny. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Fabryczna obowiązuje jednorazowa kaucja w wysokości 1-miesięcznego czynszu najmu. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15434)

Kontakt:
Tel. +48 721 480 707
Tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...