Mieszkanie Wrocław (okolice) wynajem za 500 zł/osoba

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław (okolice) wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław (okolice) to 40 metrów kwadratowych. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław (okolice) usytuowane jest na I piętrze. Budynek o 1 kondygnacji. Mieszkanie na wynajem Wrocław (okolice) nadaje się od razu do zamieszkania.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice) znajduje się w dobudówce domu. Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do wynajmu Wrocław (okolice) położone jest nieopodal Specjalnej Strefy Ekonomicznej. To wyjątkowo spokojna okolica, co sprzyja odpoczynkowi po pracy i relaksowi.

Wnętrze tworzą:
– salon
– aneks kuchenny
– pralnia
– łazienka
– antresola

Wszystkie pomieszczenia i pokoje w mieszkaniu na wynajem Wrocław (okolice) są kompletnie umeblowane i wyposażone (TV, lodówka, pralka, kuchnia gazowa, szafy, łóżka). Dla podwyższenia komfortu w mieszkaniu zainstalowano ogrzewanie podłogowe. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice) przeszło kapitalny remont.

Mocną zaletą oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław (okolice) jest możliwość korzystania z ogrodu. Przy wynajmie dla pary koszt wzrasta do 1 800 zł ( w cenie wliczone są media). W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław (okolice) wymagana jest jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości miesięcznego czynszu. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajęcia Wrocław (okolice). (155-552)

Kontakt:
Tel. +48 71 313 54 02
Tel. +48 697 223 225

Inne w tej kategorii...