Mieszkanie Wrocław Śródmieście wynajem za 2 400 zł/m-c

Mieszkanie, 1 pokój, Wrocław wynajem. Powierzchnia mieszkania to 33 metry kwadratowe. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław zlokalizowane jest na I piętrze kamienicy o 5 kondygnacjach. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław przygotowana od razy do wprowadzenia się nowych najemców.

Wnętrze mieszkania do wynajmu Wrocław kompletnie umeblowane i wyposażone. Tworzą je następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon / sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój.

Mieszkanie na wynajem Wrocław przeszło kapitalny remont i jest pierwszy raz wynajmowane. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław zostało zaprojektowane i wykończone w znakomitym standardzie, zapewniające przestrzeń funkcjonalną, oryginalną aranżację oraz spójny i niepowtarzalny charakter wnętrz.

Prestiżowa lokalizacja blisko Rynku, wielu renomowanych uczelni, licznych centrów handlowych, luksusowych restauracji, punktów usługowych i terenów zielonych to kolejna z zalet tego mieszkania do wynajęcia Wrocław.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław dedykowane parom, osobom pracującym, studentom oraz wszystkim tym, którzy lubią korzystać z dobrodziejstw infrastruktury miejskiej oraz ceniących bliskość natury sprzyjającej rekreacji i uprawianiu sportu. Dla zmotoryzowanych najemców istnieje możliwość parkowania na terenie podwórka oraz korzystania z zamykanej rowerowni. Zapraszam do kontaktu oraz z na bezpłatną prezentację mieszkania na wynajem Wrocław. (155-509)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl
Tel. +48 71 313 54 02
Tel. +48 570 570 202

Inne w tej kategorii...