Mieszkanie Wrocław Śródmieście do wynajęcia w cenie 2 900 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Śródmieście do wynajmu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław znajduje się na drugim piętrze, w pięciokondygnacyjnej kamienicy. Wygodny metraż 48,34 m2 i ciekawa ekspozycja okien na północny wschód to połączenie, które zainteresuje wielu wymagających klientów. Jeśli doliczymy do tego przystępną cenę 2,9 tys. zł/m-c oraz dobry standard oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław, to otrzymamy ciekawą i wyróżniającą się na lokalnym rynku nieruchomości propozycję z rynku wtórnego.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław zachwyca już od przekroczenia progu swoim przepięknie odremontowanym wnętrzem z dbałością o każdy detal. Podczas remontu między innymi wymieniono instalację hydrauliczną, elektryczną oraz gazową. Mieszkanie do wynajmu Wrocław wyróżnia się słonecznym, estetycznie zaprojektowanym i przestronnym wnętrzem, gdzie znajdziemy:
– przedpokój;
– łazienkę;
– sypialnię;
– salon;
– aneks kuchenny.
Wnętrze oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław jest gustownie umeblowane oraz wyposażone.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Mieszkanie na wynajem Wrocław adresowane do zamożnych klientów: singli lub par. Zmotoryzowani docenią liczne miejsca postojowe przy budynku. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław wyróżnia się swoją urzekającą lokalizacją w otoczeniu rozległych terenów zielonych, pięknych parków i spacerowych terenów nad rzeką. W zasięgu wzroku apteki, przychodnie zdrowia, kawiarnie, restauracje, sklepy, punkty usługowe.

WGN Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Obecnie skupia ponad 100 biur na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku już 31 lat. Przeprowadziliśmy ponad 225 000 transakcji. Naszych klientów obsługuje ponad 650 agentów nieruchomości. Specjalizujemy w się w obsłudze rynku nieruchomości premium oraz komercyjnym. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3,5 tys. zł. Polecam i zapraszamy na prezentację tego mieszkania do wynajmu Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław, a również wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15801)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...