Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 365 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Fabryczna do sprzedaży. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna to 52,85 metra kwadratowego. Parter w 3-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy przy takim komforcie i atrakcyjnej lokalizacji wynosi 6 906 zł.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna w ramach znanego programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław poszczycić się może niezwykle wysokim potencjałem – znakomicie nadaje się pod zakup inwestycyjny z przeznaczeniem na późniejszy, dochodowy wynajem.

Mieszkanie na sprzedaż łącznie z przynależnym tarasem  oraz przepięknym ogrodem. Warto w tym miejscu podkreślić również wysoki standard wykończenia wnętrza oraz znakomitej klasy użyte materiały. Atrakcyjna lokalizacja nieopodal przedszkola, żłobka, przychodni zdrowia, sklepów, aptek, restauracji, kościoła, szpitala oraz słynnego centrum handlowego zamyka długą listę zalet tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: łazienka + salon + sypialnia + aneks kuchenny + taras + przedpokój. Wnętrze mieszkania do sprzedaży niezwykle komfortowo wykończone (dotychczas niezamieszkałe). Zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16034)

Kontakt:
e-mail: p.zacharek@wgn.pl
tel. +48 71 337 84 19
tel. +48 609 130 707

Inne w tej kategorii...