Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 549 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkania na sprzedaży Wrocław Krzyki wyróżnia się swoim niezwykle oryginalnym wnętrzem wykończonym ze smakiem i dbałością o szczegóły. Duże wrażenie estetyczne robią elementy z drewnianym belek. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki nadaje się od razu do zamieszkania i nie wymaga pd nowych właścicieli żadnych wydatków finansowych. Pełna własność.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki tworzą 2 poziomy:
PIERWSZY POZIOM: salon + przedpokój + jadalnia + łazienka + kuchnia + balkon
DRUGI POZIOM: sypialnia.

Powierzchnia oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław Krzyki to 85 metrów kwadratowych. Drugie piętro. Budynek o trzech kondygnacjach. Wystawa okien na wschód i zachód. mocnym atutem mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki jest jego elitarna lokalizacja w dzielnicy Krzyki, w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie nowych bloków oraz domów jednorodzinnych. Niedalekie liczne tereny zielone (Park Grabiszyński). Dla rodzin posiadających samochód przewidziano dużą ilość miejsc parkingowych wokół budynku. Metra kwadratowy mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki to 6 459 zł.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-1022)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Inne w tej kategorii...