Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż w cenie 320 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Fabryczna sprzedaż. 50,43 metra kwadratowego wynosi powierzchnia tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna. Zaprezentowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Fabryczna mieści się na pierwszym piętrze. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2003 roku liczący cztery kondygnacje. Dużą zaletą jest szalenie atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 6 345 zł. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna ekonomiczne w utrzymaniu. Dla osób posiadających samochód przewidziano przynależne jedno miejsce postojowe (dodatkowo płatne 20 tys. zł).

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– przedpokój
– salon
– łazienka z wc
– sypialnia
– aneks kuchenny

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się również jako bezpieczna inwestycja kapitału pod późniejszy, dochodowy wynajem. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Długa listę zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Fabryczna zamyka znakomita lokalizacja na terenie zamkniętego osiedla, w otoczeniu kompletnej infrastruktury. Nieopodal słynne centrum handlowe, lotnisko, wiele sklepów etc.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16017)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...