Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 750 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 12 922 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto to 58,04 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Stare Miasto usytuowane jest na II piętrze kamienicy.

Prestiżowa lokalizacja w samym sercu miasta, na Rynku, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe, to najmocniejsze zalety tego mieszkania na sprzedaż Stare Miasto. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + sypialnia + kuchnia + łazienka + hol. Wysokość pomieszczeń – 3 m.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto z ogromnym potencjałem architektonicznym. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto przeznaczone do remontu. Układ pomieszczeń i pokoi w pełni rozkładowy. Wnętrza są słoneczne, jasne i przestronne. Ogrzewanie miejskie. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się również jako bezpieczna inwestycja kapitału pod późniejszy, dochodowy wynajem albo na prowadzenie działalności komercyjnej: kancelaria, gabinet, biuro etc. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16023)

Kontakt:
e-mail: p.zacharek@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 19
Tel. +48 609 130 707

Inne w tej kategorii...