Mieszkanie Wrocław Śródmieście sprzedaż w cenie 980 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Śródmieście sprzedaż. 74,8 metra kwadratowego liczy powierzchnia tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście. Zaprezentowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Śródmieście mieści się na drugim piętrze. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2018 roku o ośmiu kondygnacjach. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy (jak dla takiej lokalizacji i takiego standardu) to 13 102 zł. Wystawa okien na północ i południe.

Dobre gatunkowo materiały wykończeniowe (naturalne drewno, wysokiej jakości ceramika), atrakcyjna lokalizacja a także dobry standard wykończenia to najmocniejsze atuty mieszkania na sprzedaż Wrocław. Warto podkreślić, że znajdujące się w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław Śródmieście wyposażenie pochodzi od renomowanych producentów. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław:
– garderoba
– hol
– balkon
– łazienka
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– salon.

Duża zaletą oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław Śródmieście jest przynależna komórka lokatorska o powierzchni 3,8 metra kwadratowego znajdująca się na poziomie -2 oraz nobilitująca lokalizacja w nowym budynku nad Odrą, tuż przy wyższej uczelni. Z okien rozpościerają się imponujące widoki na Stare Miasto i okolice. Do Rynku można dojść spacerem w dosłownie kilka minut.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Osoby zmotoryzowane na pewno zainteresuje przynależne miejsce w podziemnym garażu (dodatkowo płatne 60 tys. zł). Mieszkanie do sprzedaży Wrocław w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15991)

Kontakt:
e-mail: t.malek@wgn.pl
Tel. +48 661 030 707

Inne w tej kategorii...