Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 519 000 zł

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław Krzyki sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 8 130 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki to 63,84 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Krzyki usytuowane jest na I piętrze kamienicy. Budynek z 1930 roku o 4 kondygnacjach. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki przygotowane do wprowadzenie się nowych właścicieli bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Zapraszamy na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki.

Wyremontowane wnętrze pachnące nowością, wysoki standard wykończenia, dobrej jakości użyte materiały oraz prestiżowa lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki. Oferowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Krzyki doskonale nadaje się dla inwestora, który myśli o wolności finansowej i osób, które chcą mądrze zainwestować. Prognozowany miesięczny przychód to ok. 3 750 zł – 4 000 zł.

Mieszkanie Wrocław Krzyki na sprzedaż łącznie z umeblowaniem oraz wyposażeniem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław: salon + 3 sypialnie + kuchnia + łazienka + hol. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16021)

Kontakt:
e-mail: p.zacharek@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 19
Tel. +48 609 130 707

Inne w tej kategorii...