Mieszkanie Wrocław Fabryczna wynajem za 1 900 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna to 78,97 metra kwadratowego. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Fabryczna zlokalizowane jest na III piętrze. Budynek z 2003 roku o 5 kondygnacjach. Mieszkanie Wrocław Fabryczna na wynajem tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna objęte zostało popularnym i cenionym wśród klientów programem „0% prowizji od najemcy”.

Wnętrze mieszkania na wynajem Wrocław Fabryczna prezentuje się następująco: salon + aneks kuchenny + jadalnia + 2 sypialnie + łazienka + przedpokój. Dużą zaletą mieszkania jest jego dobry stan techniczny oraz estetyczna aranżacja i umeblowanie. Do mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna przynależy komórka lokatorska. Na osoby posiadające samochód czeka wiele miejsc postojowych wokół budynku. Cena mieszkania podlega indywidualnej negocjacji. W pierwszym miesiącu wynajmu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Mieszkanie wolne od 1 maja 2019 r. Polecam i zapraszam na prezentację.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania od wynajmu Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15442)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...