Mieszkanie Wrocław Psie Pole do sprzedaży w cenie 359 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Psie Pole do sprzedaży. Do najmocniejszych atutów zaliczyć należy atrakcyjny metraż 44,61 m2, dobry standard, gustowne wykończenie pomieszczeń oraz ekspozycję okien na zachód. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Psie Pole znajduje się na parterze i jest gotowe do zamieszkania. Budynek z 2012 roku posiada trzy kondygnacje. Rynek wtórny. Warto w tym miejscu wspomnieć jeszcze o przystępnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 8 048 zl/m2.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Psie Pole zachwyca swoją doskonałą lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury. Na wyciągnięcie ręki znajdują się liczne:
– sklepy
– szkoły
– przedszkola
– żłobki
– place zabaw
Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Psie Pole mieści się w znakomitym również pod względem logistycznym punkcie miasta. To wyjątkowo cicha i spokojna okolica. Do mieszkania do sprzedaży Wrocław Psie Pole przynależny przepiękny ogród.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław Psie Pole są urządzone i wykończone z wyczuciem dobrego smaku i gustu. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Psie Pole przygotowane pod rodzinę „2+1” lub dla bezdzietnej pary.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + przedpokój. Z okien roztaczają się imponujące widoki na łąkę oraz las. Warto podkreślić, że mieszkania do sprzedaży Wrocław Psie Pole jest ekonomiczne w utrzymaniu.  Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresuje duża liczba miejsc parkingowych przed budynkiem. Polecam i zapraszam.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16144)

Kontakt:
e-mail: m.bobin@wgn.pl

Inne w tej kategorii...