Mieszkanie Wrocław Stare Miasto na wynajem w cenie 1 200 zł/m-c

Mieszkanie, kawalerka, studio, 1 pokój, Wrocław Stare Miasto na wynajem. Oferowane do wynajęcia mieszkanie Wrocław Stare Miasto mieści się na III piętrze. Ogromną zaletą mieszkania do wynajmu Wrocław Stare Miasto jest również jego wygodny metraż 30 mkw., bezpieczna lokalizacja w 8-kondygnacyjnym budynku, a także gustowne wykończenie. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną lokalizację, ekspozycję okien na zachód oraz konkurencyjną cenę. Mieszkanie na wynajem Wrocław Stare Miasto przygotowane do zamieszkania przez nowych najmujących.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do wynajmu Wrocław adresowane do pary lub singla/singielki. Wnętrze mieszkania na wynajem Wrocław kompletnie oraz efektownie zaaranżowane. Dużą zaletą tego mieszkania do wynajęcia Wrocław jest na pewno jego prestiżowa lokalizacja tuż przy Operze i Rynku. Z okien rozpościera się imponujący widok.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.
Rodziny posiadające samochód na pewno docenią duży, strzeżony parking.

Mieszkanie na wynajem Wrocław mieści się w otoczeniu licznych sklepów, restauracji oraz bogatej infrastruktury. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości ok. 1 500 zł.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15632)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Inne w tej kategorii...