Mieszkanie Wrocław Fabryczna na sprzedaż w cenie 499 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Fabryczna na sprzedaż. Długą listę zalet tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna otwiera wygodna lokalizacja na drugim piętrze, dobry standard wykończenia z gustowną aranżacją, a także korzystna cena za metr kwadratowy wynosząca 7 129 zł/m2. Jeśli do tego dodamy funkcjonalny przy tej liczbie pokoi metraż 70 m2, korzystną ekspozycję okien na wschód, południe i zachód oraz poszukiwaną na rynku lokalizację, to otrzymamy ofertę, która zadowoli bardzo wymagających kupujących. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna pochodzi z rynku wtórnego i znajduje się w trzykondygnacyjnym budynku.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna wyróżnia się ponadto swoim gustownie zaaranżowanym wnętrzem, dużym nasłonecznieniem oraz znakomitą lokalizacją w poszukiwanej na rynku okolice. Wokół wiele parku i terenów zielonych. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław: balkon + przedpokój + 2 pokoje + salon + aneks kuchenny + łazienka + wiatrołap. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresuje przynależne miejsce parkingowe w podziemnym garażu. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16147)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Inne w tej kategorii...