Mieszkanie Wrocław do sprzedaży w cenie 387 514 zł

Mieszkanie, studio, kawalerka, 1 pokój, Wrocław na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać funkcjonalny metraż 37 mkw., VI piętro oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Cena w przeliczeniu za metr kwadratowy to 10 473 zł. Budynek liczy 13 kondygnacji. Rynek wtórny. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław poszczycić się może znakomitą lokalizacją w nowobudowanym apartamentowcu. Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław wykończone, kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Planujesz zakup nowego mieszkania Wrocław? Skontaktuj się z nami korespondencyjnie, podaj jego parametry, a my bezpłatnie doradzimy, jak to zrobić, by zminimalizować koszty. Zapewniamy skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji kupna sprzedaży mieszkania Wrocław, gwarantujemy przygotowanie niezbędnych umów związanych z jego sprzedażą, oferujemy obsługę formalnoprawną transakcji oraz efektywną, bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2070)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl

Inne w tej kategorii...