Mieszkanie Wrocław sprzedaż w cenie 266 000 zł

Mieszkanie, 1 pokój, kawalerka, studio, Wrocław do sprzedaży. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 9 852 zł, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na sprzedaż Wrocław.Kolejne zalety to na pewno funkcjonalny jak na kawalerkę metraż 27 mkw., usytuowanie na I piętrze oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Budynek o 13 kondygnacjach. Rynek wtórny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław są kompletnie umeblowane oraz wyposażone w sprzęt AGD. Dla przykładu w kuchni znajduje się lodówka, płyta elektryczna, miejsce na pralkę i kuchenkę mikrofalową, a w salonie rozkładaną sofę. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław niezwykle atrakcyjne. Na uwagę zasługuje również atrakcyjna lokalizacja w nowobudowanym apartamentowcu.

Zapewniamy skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji kupna mieszkania Wrocław, przygotowanie niezbędnych umów związanych z jego sprzedażą, obsługę formalnoprawną transakcji, efektywną oraz bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu etc. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2069)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl

x (x)

Inne w tej kategorii...