Mieszkanie Wrocław Leśnica na sprzedaż w cenie 306 100 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Leśnica do sprzedaży. Do najmocniejszy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Leśnica należą: dogodna lokalizacja, deweloperski standard pozwalający wykończyć mieszkanie zgodnie z własnym gustem oraz dobra jakość użytych materiałów.

Nie można zapomnieć o poszukiwanej na rynku powierzchni 55,2 mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę 5 545 złotych. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Leśnica znajduje się na II piętrze w budynku o 4 kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy zalet. Budynek wybudowany został w 2019 roku. Rynek pierwotny. Wystawa okien na południowy wschód.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Leśnica objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Leśnica wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresuje opcja zakupu miejsca postojowego w podziemnym garażu. Wszyscy lokatorzy mogą skorzystać z możliwości dokupienia komórki lokatorskiej. Malownicza lokalizacja przy Krajobrazowym Parku Doliny Bystrzycy i w pobliżu dwóch innych parków to kolejna z zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Leśnica. Polecamy i zapraszamy na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Leśnica.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3264)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...