Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do sprzedaży w cenie 619 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto do sprzedaży. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca swoją lokalizacją w 6-kondygnacyjnej kamienicy z 1861 roku z rynku wtórnego. Do długiej listy zalet należy dopisać funkcjonalną powierzchnię 78 m2 oraz adekwatną do zastanego standardu cenę 619 tys. zł. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław jest przygotowane do wprowadzenia się nowych domowników. Nie można zapomnieć o atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy (7 936 zł/m2), a także usytuowaniu na V piętrze.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją imponującą lokalizacją w przepięknej kamienicy przy Dworcu PKP. Wokół niezbędna do codziennego życia infrastruktura: sklepy, restauracje, galerie, szkoły itp. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się zarówno do zamieszkania dla rodziny, jak i pod zakup inwestycyjny. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Dodatkowo przyszły właściciel nie podpisuje żadnych umów.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław oczarowuje również gustownie odremontowanym wnętrzem. W trakcie prac remontowych między innymi wymieniowo instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, grzejniki etc. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław przynależy pomieszczenie piwniczne. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zapewnia swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa: domofon z szyfratorem przy wejściowych drzwiach + spokojni sąsiedzi. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, rysunki, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Wrocław Sienkiewicza 34a – biura nieruchomości działającego na terenie Dolnego Śląska. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione. (100-38)

Kontakt:
e-mail: wroclaw03@wgn.pl

Inne w tej kategorii...