Mieszkanie Wrocław Centrum sprzedaż w cenie 369 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Centrum do sprzedaży. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 6 962 zł, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Centrum. Kolejne zalety to na pewno poszukiwany na rynku metraż 53 mkw., usytuowanie na II piętrze oraz funkcjonalny rozkład. Budynek o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Centrum nadaje się od razu do zamieszkania. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław Centrum przynależy pomieszczenie piwniczne (7 m2).

Prestiżowa lokalizacja w centrum, wymienione wszystkie okna na nowe PCV, słoneczne wnętrze oraz piękny balkon to kolejne z zalet tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Centrum. Nieopodal znajduje się szkoła, markety, tereny zielone, dworzec PKP i PKS, aquapark etc. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– korytarz
– salon
– 2 pokoje
– łazienka z wc
– kuchnia
– balkon.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Centrum o niskich kosztach utrzymania. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy zamykany i dostępny tylko dla mieszkańców parking. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wyróżnia się dużym potencjałem – doskonałe jako inwestycja i lokata kapitału pod wynajem. Cena mieszkania na sprzedaż Wrocław Centrum podlega negocjacji. Super oferta.

Gwarantujemy efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą i wynajęciem mieszkania Wrocław Centrum, obsługę formalnoprawną transakcji, efektywną oraz bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 p. 1. Kodeksu Cywilnego. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2031)

Kontakt:
tel. +48 663 774 792

Inne w tej kategorii...