Mieszkanie Wrocław Leśnica do sprzedaży w cenie 483 940 zł

Mieszkanie, cztery pokoje, Wrocław Leśnica do sprzedaży. Do najmocniejszy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Leśnica należą: dogodna lokalizacja oraz dobry standard. Nie można zapomnieć o poszukiwanej na rynku, imponującej, dużej powierzchni 79,99 mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę 6 050 złotych. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Leśnica znajduje się w budynku o pięciu kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy zalet. Budynek wybudowany został w 2019 roku. Rynek pierwotny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Leśnica w standardzie deweloperskim. Wysokość pomieszczeń – 260 cm.

Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy wiele opcji zakupu miejsc postojowych. I tak przyszli właściciele będą mogli wybierać pomiędzy miejscem zewnętrznym za  9 500 zł, pojedynczym miejscem postojowym w hali garażowej D za 15 500 zł oraz rodzinnym miejscem postojowym w hali garażowej D za 22 500 zł. Warto wspomnieć, że mieszkanie do sprzedaży Wrocław Leśnica objęte jest znanym i cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”.

Kolejną, mocną zaletą jest znakomita lokalizacja na terenie elitarnej inwestycji. w pobliżu mieści się wiele sklepów, punktów usługowych, przychodni zdrowia, szkół, aptek, poczty oraz rozległych terenów zielonych. Rodziny z małymi dziećmi na pewno ucieszą wewnętrzne place zabaw. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław: salon + przedpokój + 3 sypialnie + łazienka + kuchnia.

Pomagamy w negocjacji warunków zakupu, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego mieszkania Wrocław Leśnica. Przy transakcji zakupu mieszkania Wrocław Leśnica zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Leśnica zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław Leśnica oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-30255)

Kontakt:
e-mail: rynekpierwotny@wgn.pl

Inne w tej kategorii...