Mieszkanie Wrocław Krzyki do sprzedaży w cenie 295 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Krzyki sprzedaż. 37,6 metra kwadratowego liczy powierzchnia tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Zaprezentowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Krzyki mieści się na parterze. Wieżowiec z rynku wtórnego oddany do użytku w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku o jedenastu kondygnacjach. Dużą zaletą jest szalenie atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 7 846 zł. Wystawa okien na wschód. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Cena podlega negocjacji.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wyróżnia się dużym potencjałem – doskonałe jako inwestycja i lokata kapitału pod wynajem. Warto podkreślić, że mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki objęte jest znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura ponosi wyłącznie strona sprzedająca. Kolejną zaletą tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki jest funkcjonalny rozkład pomieszczeń:
– przedpokój
– salon
– łazienka
– sypialnia
– kuchnia.
Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki łącznie z piwnicą.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki wykończone w dobrym standardzie (kafelki ceramiczne, mozaika parkietowa, plastikowe okna). Na uwagę zasługują również niski koszty utrzymania. Wszystkie pokoje i pomieszczenia są słoneczne, widne i jasne. Rodziny posiadające samochód zainteresuje na pewno duży parking przed budynkiem. Dużym atutem jest również znakomita, malownicza lokalizacja w zielonej dzielnicy, blisko wyższej uczelni. Lokalizacja zapewnia doskonałe połączenie z centrum. Zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16054)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
tel. +48 502 266 125
tel. +48 71 337 84 20

Inne w tej kategorii...