Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 355 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż zachwyca swoimi funkcjonalnym metrażem 47,4 m2 oraz znakomitą lokalizacją. Warto zaznaczyć, że mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna przygotowane jest do zamieszkania przez nowych właścicieli i poszczycić się może dobrym standardem wykończenia. Ekspozycja okien na północ południe. Budynek o dwunastu kondygnacjach, drugie  piętro. Rok budowy – 1980. Mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna pochodzi z rynku wtórnego. Mocnym atutem jest okazyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 7 489 zł/m2.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna znajduje wyróżnia się swoją atrakcyjną lokalizacją nieopodal centrum (15 minut) oraz wielu szkół, placów, zabaw, sklepów, przedszkoli, żłobków etc. Wokół rozległe tereny zielone. Do oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Fabryczna przynależy komórka lokatorska. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód zainteresuje z pewnością miejsca parkingowe pod budynkiem.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna zostały odremontowane i są zadbane. To doskonała propozycja dla rodzin lub jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym dochodowym wynajmie albo odsprzedaży z zyskiem. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Warto zaznaczyć, że mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna dostępne jest tylko za pośrednictwem agentów WGN.

Wnętrze mieszkania Wrocław do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: kuchnia + łazienka + salon + wc + sypialnia + przedpokój + balkon. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16150)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...