Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

na zdjęciu widok z przedpokoju na salon i inne pomieszczenia w mieszkaniu do sprzedaży we WrocławiuWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 58 m2 położone na wysokim parterze, w 9-kondygnacyjnym budynku z 1995 roku, w dzielnicy Krzyki, we Wrocławiu za cenę 320 000 zł.

Rozkład pokoi w mieszkaniu:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon

Mieszkanie w niepowtarzalnym ale funkcjonalnym stylu, niezwykle słoneczne, widne, jasne i ciepłe. Mieszkanie przeszło kapitalny remont. Mieszkanie w dobrym standardzie – na podłodze panele, szafy w zabudowie, kuchnia z nowymi meblami w zabudowie, kafle w łazience. Bezpieczeństwo mieszkańcom gwarantują solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe.

Wśród zalet mieszkania nie można zapomnieć także o atrakcyjnej lokalizacji – stąd łatwy i szybki dojazd do centrum, jak i w inne okolice miasta, nieopodal pętla Krzyki, a ponadto sklepy, dyskonty, obiekty sportowe, szkoły, przedszkola, punkty usługowe, banki, restauracje oraz tereny zielone.

Budynek, w którym znajduje się mieszkaniu, czysty i zadbany, tak samo klatka schodowa, bardzo dobry stan techniczny. Przed budynkiem liczne miejsca parkingowe dostępne tylko dla mieszkańców. W koło bloków dużo pięknie zagospodarowanej zieleni. Mieszkanie doskonale nadaje się zarówno na cele mieszkalne dla przyszłych właścicieli, jak i pod inwestycję (wynajem), z którego można uzyskać miesięczny dochód rzędu ok. 2 000 zł.

Przy transakcji pomagam w uzyskaniu kredytu z jak najniższą ratą na zakup mieszkania.

Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, maja charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobista weryfikację. (150-747)

Kontakt:
e-mail: w.soliwoda@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
tel. +48 796 582 443

Inne w tej kategorii...