Mieszkanie we Wrocławiu, Fabryczna

na zdjęciu widok z góry na luksusowe wnętrze mieszkania do sprzedaży we WrocławiuWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 66,80 m2 usytuowane na III piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2003 roku, we Wrocławiu, w dzielnicy Fabryczna za cenę 380 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego.
Mieszkanie dwupoziomowe:
KONDYGNACJA 1:
– salon
– aneks kuchenny
– garderoba
– balkon
KONDYGNACJA 2:
– przedpokój
– 2 sypialnie
– łazienka
– balkon.

Mieszkanie niezwykle widne, słoneczne i jasne. Mieszkanie urządzone w bardzo nowoczesnym stylu. Mieszkanie na ogrodzonym terenie, z miejscem zabaw dla młodszych dzieci oraz parkingiem pod blokami. Blisko sklepy znanych marek oraz obwodnicą na Bielany. Dobra komunikacja miejska do centrum. Osiedle jest położone w pobliżu zielonych terenów rekreacyjnych, tras rowerowych, ścieżek do spacerów.

Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15782)

Kontakt:
e-mail: g.marciczkiewicz@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 14
Tel. +48 696 439 452

Inne w tej kategorii...