Mieszkanie Wrocław Śródmieście do wynajęcia w cenie 4 500 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Śródmieście do wynajmu. Atrakcyjna cena, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na wynajem Wrocław Śródmieście. Kolejne zalety to na pewno poszukiwany na rynku metraż 75 mkw., usytuowanie na bezpiecznym, drugim piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi. Budynek o 3 kondygnacjach. Rynek wtórny. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Śródmieście nadaje się od razu do zamieszkania.

Oferowane na wynajem mieszkanie Wrocław Śródmieście zachwyca swoim niepowtarzalnym klimatem aranżacyjnym, kompletnym wyposażeniem i umeblowaniem oraz nowością. Wnętrze znakomicie zaprojektowane i wykończone, zapewniające przestrzeń funkcjonalną, oryginalny wystrój, spójny i niepowtarzalny charakter. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław:
– salon
– kuchnia
– 2 pokoje
– łazienka
– wc

Na osobną uwagę zasługuje znakomicie zadbany i utrzymany ogród oraz funkcjonalne pomieszczenie na rowery. Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszą liczne miejsca postojowe przed budynkiem. Doskonała lokalizacja – mieszkanie do wynajmu Wrocław Śródmieście znajduje się w wyjątkowo cichej i spokojnej okolicy, wśród terenów zielonych sprzyjających odpoczynkowi i rekreacji.

Mieszkanie na wynajem adresowane do osób pracujących lub studentów, wymagających komfortowych warunków do nauki. Zapraszam na prezentację mieszkania do wynajęcia Wrocław Śródmieście. Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-634)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl
tel. +48 71 313 54 02
tel. +48 570 570 202

Inne w tej kategorii...