Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 449 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży wyróżnia się swoim funkcjonalnym metrażem 52,62 mkw. oraz doskonałą lokalizacją. Warto zaznaczyć, że mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki przygotowane jest do zamieszkania przez nowych właścicieli i poszczycić się może dobrym standardem wykończenia. Budynek o 5 kondygnacjach, IV piętro. Rok budowy – 1970. Mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki pochodzi z rynku wtórnego. Mocnym atutem jest okazyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 8 533 zł/mkw.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław znajduje się w rewelacyjnej lokalizacji z dogodnym dojazdem do centrum oraz w pobliżu słynnego centrum handlowego. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– sypialnia
– salon
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka z wc
– loggia.

Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław po generalnym remoncie w 2011 roku, kiedy to m.in.:
– wymieniono instalację elektryczną
– wymieniono piony
– wymieniono instalacje wodno-kanalizacyjne
– wymieniono okna na plastikowe
– zamontowano rolety wewnętrzne
– ocieplony sufit styropianem.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław znakomicie nadaje się dla młodego małżeństwa, jak i dla singla. To również świetna propozycja jako zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo późniejszej odsprzedaży ze sporym zyskiem. Do mieszkania do sprzedaży przynależy piwnica.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-714)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...