Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 249 900 zł

Mieszkanie, 1 pokój, kawalerka, studio, Wrocław Krzyki do sprzedaży. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki nadaje się od razu do zamieszkania.Wystawa okien w kierunkach północny wschód. Rynek wtórny. Budynek wzniesiony w 1979 roku o 11 kondygnacjach. Kolejne zalety to na pewno funkcjonalny jak na kawalerkę metraż 23,65 mkw., usytuowanie na VII piętrze oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 10 567 zł, dobry standard oraz znakomita lokalizacja zamykają długą listę zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki.

Prestiżowa lokalizacja w centrum, znakomicie skomunikowana z innymi częściami miasta to następny atut tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki. Cisza i spokój – okna salonu wychodzą na cichą stronę ze starodrzewiem i trawnikiem. W pobliżu mieści się szkoła, przedszkole, kluby fitness, restauracje, supermarkety, liczne oddziały banków i wiele innych instytucji ułatwiających codzienne życie prywatne i zawodowe.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki wymaga odświeżenia. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki przynależy pomieszczenie piwniczne. Przy konieczności finansowania zakupu tego mieszkania Wrocław kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-664)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl

Inne w tej kategorii...