Mieszkanie Wrocław Krzyki do sprzedaży w cenie 749 000 zł

Mieszkanie, cztery pokoje, Wrocław Krzyki na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać poszukiwany na rynku metraż 88,39 mkw., IV piętro oraz wygodny rozkład. Cena w przeliczeniu za metr kwadratowy to 8 474 zł. Budynek pochodzi z 2018 roku i liczy pięć kondygnacji. Rynek pierwotny. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki w standardzie deweloperskim.

Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław Krzyki jest jego atrakcyjna lokalizacja na terenie elitarnej inwestycji. na wyciągnięci ręki znajduje się rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa (sklepy, punkty usługowe, przedszkole, apteka, poczta) oraz rozległe tereny zielone. Lokalizacja gwarantuje również szybki dojazd do centrum.

Mieszkanie na sprzeda Wrocław Krzyki o niestandardowej wysokości sufitów 2,6 – 2,8 m wysokości. Warto podkreślić, że oferowane do sprzedaży mieszkania Wrocław Krzyki objęte zostało programem „0% prowizji od kupującego”. Dodatkowo z naszym biurem nie podpisujesz żadnej umowy. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław: salon + przedpokój + 3 sypialnie + kuchnia + łazienka. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu mieszkania Wrocław Krzyki, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu mieszkania Wrocław Krzyki gwarantujemy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-2439)

Kontakt:
e-mail: rynekpierwotny@wgn.pl

Inne w tej kategorii...