Mieszkanie Wrocław Psie Pole wynajem za 2 200 zł/m-c

3-pokojowe mieszkanie na wynajem we Wrocławiu o powierzchni 59,69 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku. Ekspozycja okien w kierunkach północ – południe. Mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu nadaje się od razu do zamieszkania przez nowego najemcę. Mieszkanie do wynajmu we Wrocławiu objęte znanym programem „Oferta bezpośrednia”, dzięki czemu najemca nie płaci wynagrodzenia dla biura.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem we Wrocławiu:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 pokoje
– łazienka
– przedpokój
– balkon

Mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu częściowo umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD i RTV. Istnieje możliwość doposażenia. Atrakcyjna lokalizacja w ok. Pl. Kromera z zagwarantowaną bliskością wszystkich niezbędnych usług i sprawną komunikacją to kolejna z zalet tego mieszkania na wynajem we Wrocławiu. Blisko rozległe tereny rekreacyjne. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania we Wrocławiu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajmu we Wrocławiu.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15367)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Inne w tej kategorii...