Mieszkanie Wrocław Stare Miasto wynajem za 1 650 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto to 37,58 metra kwadratowego. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Stare Miasto zlokalizowane jest na II piętrze kamienicy. Budynek o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Ekspozycja okien w kierunku wschodnim. Mieszkanie do wynajmu Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomościMieszkanie do wynajmu Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– balkon.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto są kompletnie umeblowane i wyposażone. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Stare Miasto posiada niezbędne sprzęty wyposażenia kuchni, jak i pozostałych pomieszczeń: piekarnik, lodówka, pralka.

Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu niezbędnych usług, a także sprawna komunikacja to kolejne zalety tego mieszkania na wynajem Wrocław Stare Miasto. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Stare Miasto doskonałe dla osób ceniących sobie atmosferę bliskości Rynku. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 650 zł.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajmu Wrocław Stare Miasto. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15464)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...