Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 199 000 zł

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (okolicach) o powierzchni 54,5 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze, w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu (okolicach) przeszło kapitalny remont i obecnie wykończone jest w wysokim standardzie. Wszystkie okna w mieszkaniu do sprzedaży we Wrocławiu (okolice) wymieniono na PVC, a na podłogach położone wysokiej jakości płytki i panele, na ścianach i sufitach – gładzie. Cała łazienka i toaleta wykonana od podstaw. Nowa instalacja elektryczna, wodna i kanalizacyjna. W mieszkaniu na sprzedaż we Wrocławiu (okolice) zainstalowano nowe centralne ogrzewanie z nowoczesnego pieca węglowego w piwnicy.

Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu (okolice) składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– balkon typu loggia
– przedpokój
– salon
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka
– wc

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (okolice) niezwykle ekonomiczne w utrzymaniu. Bardzo ciepłe zimą, a latem daje przyjemne odczucie chłodu. W cenie mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu (okolice) ujęto opłatę za murowany garaż z oddzielną księgą wieczystą.

Atrakcyjna, zielona lokalizacja – mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (okolice) znajduje się nieopodal placu zabaw, strefy fitness i boiska sportowego. Cicha i spokojna lokalizacja z dala od zgiełku miasta.

Zapewniamy skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu (okolice), obsługa formalnoprawna transakcji, efektywną oraz bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu. (146-1878).

Kontakt:
Tel. +48 663 774 792

Inne w tej kategorii...