Mieszkanie Wrocław sprzedaż za 449 000 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 72 m2. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy. Wnętrze mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu niezwykle wygodne, komfortowe, 2-stronne, urządzone w sposób funkcjonalny, dający przestrzeń do komfortowego zamieszkania. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu stanowi odrębną własność z księgą wieczystą.

Rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuj się następująco:
– salon
– loggia
– kuchnia
– sypialnia
– gabinet
– łazienka
– przedpokój.

Dużym atutem tego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu jest doskonała lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum miasta i wieloma punktami handlowo-usługowymi, szkołami, przedszkolami i terenami zielonymi w sąsiedztwie. Mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu dedykowane osobom ceniącym luksus, prestiż, komfort, bezpieczeństwo oraz atrakcyjną lokalizację. To również świetna propozycja lokaty kapitału i zakupu mieszkania pod kątem inwestycji.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-1003)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Inne w tej kategorii...