Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 370 000 zł

5-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 132,5 m2. Mieszkanie znajduje się w 2-kondygnacyjnym budynku willowym z 1936 roku. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu (okolicach) przygotowane od razu do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (okolicach) doskonale nadaje się do zamieszkania przez wieloosobową rodzinę albo rodzinę wielopokoleniową. Sprzyja temu duży metraż, dwa osobne wejścia oraz funkcjonalny rozkład pokoi z podziałem na dwie części:
CZĘŚĆ 1: 2 pokoje + kuchnia + łazienka z wc + korytarz
CZĘŚĆ 2: 3 pokoje + kuchnia + łazienka z wc + wiatrołap + antresola
W dobudowanej części mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu (okolicach) istnieje opcja zagospodarowania pokoju (15,67 m2) np. na gabinet.

Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu (okolicach) jest bezczynszowe i ogrzewane centralnie z własnej kotłowni (piec na ekogroszek). Mieszkanie we Wrocławiu (okolicach) na sprzedaż wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym (ok. 60 m2). Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu (okolicach) wraz z częścią umeblowania oraz akcesoriami na terenie działki: altaną i mini placem zabaw dla dzieci.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu (okolicach) znajduje się w przepięknej okolicy i otoczeniu pełnej dostępnej infrastruktury: szkoły, przedszkola, sklepów, placówek medycznych etc. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (okolicach) objęte popularnym wśród kupujących programem „Sprzedaż bezpośrednia – kupujący nie płaci prowizji”, co oznacza, że całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko sprzedający. Zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu (okolicach).

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu (okolicach) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu (okolicach) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15724)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Inne w tej kategorii...