Mieszkanie Wrocław Śródmieście do sprzedaży za 770 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Śródmieście do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Śródmieście znajduje się na II piętrze w budynku o 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Budynek wybudowany został w 2012 roku. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście gotowe do przyjęcia nowych domowników. Wystawa okien na stronę wschód – zachód. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy jego zalet. Do najmocniejszy atutów oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Śródmieście warto jeszcze dodać dogodną lokalizację oraz dobry standard wykończenia (drewno egzotyczne na podłodze, zabudowa kuchni dębowa, pod wymiar). Nie można zapomnieć o poszukiwanej na rynku, imponującej powierzchni 82 mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę 9 390 złotych.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław Śródmieście: salon + 2 balkony + aneks kuchenny + przedpokój + sypialnia + wc + pokój kąpielowy. Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresuje przynależny, zamykany garaż podziemny (dodatkowo płatne).

Długą listę zalet tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście zamyka atrakcyjna lokalizacja w oazie ciszy i spokoju. W pobliżu rozwinięta infrastruktura. Zaletą lokalizacji jest także dogodny dojazd do centrum. W poczet zalet mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście zaliczyć warto również atrakcyjną cenę.

Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16127)

Kontakt:
e-mail: m.bobin@wgn.pl

Inne w tej kategorii...