Mieszkanie Wrocław, Krzyki sprzedaż za 549 000 zł

5-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 151 m2. Mieszkanie mieści się na parterze trzykondygnacyjnego budynku z 2018 roku. Mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu w standardzie deweloperskim. Mocnym atutem tego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu jest brak opłaty za pośrednictwo dla biura ponoszonej przez kupującego w ramach programu „Oferta 0% – kupujący nie płaci prowizji”. Co ważne – kupujący nie płaci również 2% podatku PCC, gdyż mieszkanie pochodzi z rynku pierwotnego. Do mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu przynależy również ogród.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu znajduje się na terenie kameralnego osiedla w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Wnętrze mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu tworzą:
KONDYGNACJA 0: salon + aneks kuchenny + taras + przedpokój + wiatrołap + pomieszczenie gospodarcze + wc + garaż
KONDYGNACJA 1: 3 pokoje + łazienka + przedpokój
KONDYGNACJA 2: pokój/gabinet.

Mieszkanie we Wrocławiu na sprzedaż w stanie deweloperskim podwyższonym. Budynek w całości wykończony z zewnątrz. Dachówka ceramiczna. Ogrzewanie podłogowe w łazience sterowane oddzielnie. Stolarka okienna PCV z roletami elektrycznymi na parterze. Brama garażowa sterowana elektrycznie.

Bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców i ich dobytku strzegą solidne antywłamaniowe drzwi wejściowe. Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-967)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Inne w tej kategorii...