Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 98 000 zł

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 61,8 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze 3-kondygnacyjnej kamienicy. Ekspozycja okien w kierunku zachodnim. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu (okolice) o dużym potencjale dla konesera, który będzie potrafił przekształcić obecne wnętrze lokalu użytkowego w mieszkanie „z duszą” i klimatem. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (okolice) wymaga przekształcenia w urzędzie na funkcję mieszkalną oraz przeanalizowania wnętrza na przykład według projektu przedstawionego na zdjęciach.

Rozkład pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż we Wrocławiu prezentuje się obecnie następująco:
– pomieszczenie główne
– pomieszczenie sąsiednie
– 4 pomieszczenia magazynowo-socjalne

Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu (okolice) nadaje się do remontu. Kamienica natomiast jest w stanie dobrym z zadbaną frontową elewacją. Bezpieczeństwa mieszkańców mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu (okolice) strzegą antywłamaniowe drzwi i okna. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (okolice) ogrzewane jest elektrycznie. W budynku jest również instalacja gazowa. Istnieje możliwość doprowadzenia gazu i zmiany sposobu ogrzewania. Cena mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu (okolice) podlega indywidualnej negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu (okolice).

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu (okolice) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu (okolice) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3412)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 502 266 125
Tel. +48 71 337 84 20

Inne w tej kategorii...