Mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) na sprzedaż w cenie 445 000 zł

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław (okolice, Oława), na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) liczy 84,1 metra kwadratowego powierzchni i wycenione zostało na 445 tys. zł, co daje bardzo konkurencyjną rynkowo kwotę 5 291 zł/m2. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) mieści się w estetycznie wykończonym budynku z 2022 roku. Kolejne atuty mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) to na pewno korzystna ekspozycja okien na północ – południe oraz I piętro. Standard deweloperski. Budynek o 2 kondygnacjach z rynku pierwotnego.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) urzeka swoją lokalizacją w budynku szeregowym na terenie eleganckiego osiedla, wśród prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum miasta. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) dedykowane osobom, które cenią ciszę, a przy tym potrzebują szybkiego i łatwego dostępu do dużej aglomeracji miejskiej. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) o dużym potencjale aranżacyjnym zgodnie z potrzebami przyszłych właścicieli. Rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się następująco:
– 4 sypialnie
– salon
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedsionek
– balkon z widokiem.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) gwarantuje nowym lokatorom wysoki komfort użytkowania dzięki między innymi rozprowadzonej instalacji ogrzewania podłogowego. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice). Przy konieczności finansowania zakupu kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-909)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...