Mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) sprzedaż za 499 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław (okolice, Oława) sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) jest nowe i mieści się w budynku z 2022 roku. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) to wygodne 79,82 m2. Niezwykle atrakcyjnie kształtuje się na pewno cena za metr kwadratowy wynosząca 6 252 zł/m2. Warto podkreślić, że mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) znajduje się w 2-kondygnacyjnym budynku z ciekawą wystawą okien na północ – południe. Konkurencyjna cena 499 tys. zł, pochodzenie z rynku pierwotnego oraz dobrej jakości materiały wykończeniowe to kolejne jego zalety. Standard deweloperski. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) usytuowane jest na parterze.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) olśniewa już od pierwszego przekroczenia progu swoim komfortowym, eleganckim i zaprojektowanym na 2 poziomach wnętrzem:
PARTER:
– wiatrołap;
– wc;
– salon;
– aneks kuchenny;
PIĘTRO:
– łazienka;
– 3 sypialnie.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) zachwyca także swoją prestiżową lokalizacją na terenie eleganckiego osiedla blisko centrum miasta. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) dedykowane osobom, które cenią ciszę, a przy tym potrzebują szybkiego i łatwego dostępu do miasta. Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław (okolice) czeka na aranżację przez nowych właścicieli. Do oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław (okolice) przynależy zadbany ogród (95 m2).

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) zapewnia nowym lokatorom wysoki stopień nie tylko komfortu (ogrzewanie podłogowe), ale i bezpieczeństwa (rolety zewnętrzne). Osoby zmotoryzowane ucieszy przynależne miejsce parkingowe przed budynkiem. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.  Warto zaznaczyć, że przyszły właściciel zwolniony jest z konieczności zapłaty podatku PCC. Zachęcam do obejrzenia oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław (okolice). Przy konieczności finansowania zakupu nieruchomości kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-910)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...