Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 2 950 zł/m-c

3-pokojowe mieszkanie na wynajem we Wrocławiu o powierzchni 68,5 m2. Mieszkanie znajduje się na XV piętrze, w 18-kondygnacyjnym budynku. Mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli. Mieszkanie do wynajmu we Wrocławiu objęte zostało słynnym programem „Oferta 0% – najemca nie płaci prowizji.

Mieszkanie na wynajem we Wrocławiu jest praktycznie nowe (pierwszy wynajem) adresowane do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią komfort oraz wysoki standard. Wnętrze mieszkania do wynajęcia we Wrocławiu wykończone z dbałością o szczegóły, w pełni wyposażone. Atrakcyjna lokalizacja w zapewnia swobodny dostęp do najważniejszych punktów aglomeracji wrocławskiej.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– 2 sypialnie
– łazienka
– wc
– przedpokój.
Kuchnia z meblami w zabudowie i sprzętem AGD, w dodatkowym pomieszczeniu pralka, suszarka elektryczna. Okna PCV, na podłogach deska dębowa i kafle. Właściciel dopuszcza dalsze jego doposażenie zgodnie z potrzebami przyszłego najemcy. Mieszkanie do wynajmu we Wrocławiu z zagwarantowaną możliwością korzystania z miejsca postojowego w podziemnym garażu. Zapraszam na prezentację mieszkanie do wynajęcia we Wrocławiu. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania na wynajem we Wrocławiu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-1026)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 723 800 707
Tel. +48 71 337 84 14

Inne w tej kategorii...