Mieszkanie Wrocław Śródmieście do sprzedaży w cenie 516 183 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Śródmieście na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać duży metraż 70,71 mkw. oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Cena w przeliczeniu za metr kwadratowy to 7 300 zł. Budynek pochodzi z 2019 roku i liczy siedem kondygnacji. Rynek pierwotny. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław w standardzie deweloperskim.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście zachwyca swoją znakomitą lokalizacją blisko Odry, wielu sklepów, punktów usługowych, aptek, poczty oraz terenów zielonych. Lokalizacja gwarantuje również znakomite połączenie z centrum. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Śródmieście wyróżnia się także zróżnicowaną wysokością sufitów: 2,6 – 2,8 m. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście w ramach cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”. Dodatkowo z naszym biurem nie podpisujesz żadnej umowy. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu tego mieszkania Wrocław Śródmieście, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu mieszkania Wrocław Śródmieście gwarantujemy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-8245)

Kontakt:
e-mail: rynekpierwotny@wgn.pl

Inne w tej kategorii...