Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 990 000 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 112,82 m2. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku z 2003roku. Długą listę zalet tego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu otwiera prestiżowa lokalizacja na Starym Mieście. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu objęte popularnym programem „Oferta bezpośrednia – kupujący nie płaci prowizji”, dzięki czemu całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko sprzedający.

Wnętrze mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + pomieszczenie gospodarcze + łazienka z wc + sauna + wc. Do mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu przynależy miejsce postojowe w podziemnym parkingu. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu wykończone w bardzo wysokim standardzie, z klimatyzacją. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3193)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...