Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 499 000 zł

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 59,86 m2. Mieszkanie znajduje się na III piętrze, w 4-kondygnacyjnej, reprezentacyjnej kamienicy z 1900 roku. Mieszkanie przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu objęte popularnym wśród klientów programem „Sprzedaż bezpośrednia”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa sprzedający. Mieszkanie na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Wnętrze mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu tworzą następujące pomieszczenia: salon + sypialnia + kuchnia + łazienka z wc + hol + korytarz. Mieszkanie po remoncie kilka lat temu. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu stanowi doskonałą propozycję lokaty kapitału bądź inwestycji pod wynajem. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3220)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...