Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 499 000 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 56,67 m2. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy z 1900 roku. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli bez potrzeby ponoszenia dodatkowych wydatków. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu objęte słynnym programem:” „Sprzedaż bezpośrednia – kupujący nie płaci prowizji”, co oznacza, że całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko sprzedający. Mieszkanie we Wrocławiu na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu składa się z następujących pomieszczeń: salon + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka z wc + hol + korytarz. Wnętrze mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu po remoncie kilka lat temu. Elewacja kamienicy w doskonałym stanie. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu doskonale nadaje się na inwestycję pod wynajem (obecnie wynajmowane w korzystnej cenie).

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu znajduje się w samym centrum, ok. 100 m do Rynku. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszczą się m.in. kamienice Jaś i Małgosia, stare Jatki, kościół garnizonowy. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3219)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...