Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 380 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 7 738 zł. Powierzchnia mieszkania to 49,11 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na trzecim piętrze. Budynek o pięciu kondygnacjach.

Mieszkanie a sprzedaż Wrocław Stare Miasto po kapitalnym remoncie w 2001 roku. Podczas prac remontowych wymieniono między innymi wszystkie instalacje, na podłogach położono panele, wstawiono nowe okna plastikowe oraz drewniane drzwi. Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto tworzą: salon + korytarz + 2 sypialnie + łazienka + kuchnia.

Prestiżowa lokalizacja obok najbardziej elitarnej galerii handlowe w centrum miasta to kolejna z zalet tego mieszkania na sprzedaż. Nieopodal znajduje się wiele sklepów, instytucji oraz liczne lokale handlowo-usługowe. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto objęte jest słynnym programem „Sprzedaż bezpośrednia”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko dotychczasowy właściciel. Zapraszam na prezentację.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (014-15496)

Kontakt:
Tel. +48 723 477 780

Inne w tej kategorii...