Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 378 000 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 63 m2. Mieszkanie znajduje się na VIII piętrze, w 11-kondygnacyjnym budynku. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu przeszło remont i obecnie wykończone jest niezwykle komfortowo. Wnętrze mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu tworzą:
– salon
– balkon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój.

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu urządzone w sposób niezwykle funkcjonalny, co daje przestrzeń do komfortowego zamieszkania. Na osobną uwagę zasługuje atrakcyjna lokalizacja. W sąsiedztwie znajdują się liczne punkty usługowe oraz znana galeria handlowa. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu adresowane do osób, które szukają komfortu, wygody, bezpieczeństwa oraz atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu świetnie nadaje się również na cele inwestycyjne.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-991)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Inne w tej kategorii...