Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 699 000 zł

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 112 m2. Mieszkanie znajduje się na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2010 roku. Ekspozycja okien w kierunkach: południe – wschód – zachód. Wnętrze mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu niebywale luksusowe, komfortowe i zaprojektowane w nowoczesnym designie. Podkreśla to między innymi oświetlenie LED-owe, halogenowe, system klimatyzacyjny, elektryczne rolety zewnętrzne. Dodatkowo mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu znajduje się na terenie prestiżowego, elitarnego i zamkniętego osiedla. Wokół dużo terenów zielonych.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż we Wrocławiu:
na PARTERZE znajdują się:
– salon
– taras
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka
– przedpokój
na PIĘTRZE mieszczą się:
– 2 sypialnie
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu z opcją zakupu zamykanego garażu podziemnego zlokalizowanego na poziomie -1 budynku. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu adresowane do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności osób ceniących komfort, bezpieczeństwo oraz atrakcyjną lokalizację. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu w stanie idealnym, nie wymagającym dodatkowych wydatków. Do zamieszkania od zaraz.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-982)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Inne w tej kategorii...