Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

na zdjęciu salon w mieszkaniu na sprzedaż we Wrocławiu, w dzielnicy KrzykiWrocław, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 58 m2 usytuowane na I piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Krzyki (Grabiszynek), we Wrocławiu za cenę 275 000 zł. Mieszkanie idealnie dla rodziny lub jako zakup inwestycyjny. Cena do negocjacji

Mieszkanie rozkładowe:
– salon
– pokój
– balkon
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie z możliwością wyodrębnienia garderoby. Wszystkie media miejskie. Mieszkanie stanowi odrębną własność z księgą wieczystą. Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. Jasna, czysta, zadbana, przestronna klatka schodowa. Mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji z dużym potencjałem oraz możliwościami aranżacji.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-737)

Kontakt:
e-mail: g.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40

Inne w tej kategorii...