Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

na zdjęciu salon w mieszkaniu do sprzedaży na wrocławskich KrzykachWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie willowe o powierzchni 77 m2 położone na parterze, w 3-kondygnacyjnej, przedwojennej willi z 1930 roku, w dzielnicy Krzyki, we Wrocławiu za cenę 399 000 zł. Prestiżowa lokalizacja. Blisko Park Południowy.

Rozkład pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– taras

Mieszkanie rozkładowe, dwustronne. Od strony ogrodu duży taras, na który wychodzi się z salonu. Do mieszkania przynależy piwnica, garaż w bryle budynku oraz część poddasza. Pełna własność z księga wieczystą. Oferta dotyczy mieszkania willowego wraz ogrodem o powierzchni 232 m2. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, godna polecenia. Cena: 399 000 zł.

Własność: założona KW. Dom: ciepły i suchy, ogrzewanie gazowe. Instalacje: gazowa, elektryczna, wodno-kanalizacyjna. Podłogi: deska. Kuchnia: tak jasna. Garaż: w budynku.

Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 25 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont mieszkania. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-527)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 796 582 443
e-mail: w.soliwoda@wgn.pl

Inne w tej kategorii...