Mieszkanie Wrocław Śródmieście sprzedaż za 530 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Śródmieście sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław mieści się w przedwojennej kamienicy. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to wygodne 65,88 m2. Niezwykle atrakcyjnie kształtuje się na pewno cena za metr kwadratowy wynosząca 8 045 zł/m2. Warto podkreślić, że mieszkanie do sprzedaży Wrocław znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Konkurencyjna cena 530 tys. zł oraz pochodzenie z rynku wtórnego. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław usytuowane jest na I piętrze.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.  Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się również jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie. Sprzyja temu rewelacyjna lokalizacja nieopodal wyższych uczelni, sklepów, szkół, przedszkoli i rozległych terenów rekreacyjnych (parki, bulwary). To niezwykle klimatyczna i bogata historycznie okolica Wrocławia.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław poszczycić się może także komfortowym wnętrzem z ciekawym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– salon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– wc.
Ciekawostką są na pewno zachowane elementy przedwojennej stolarki np. drzwi do poszczególnych pomieszczeń. W pokojach pod wykładzinami na podłodze znajdują się przedwojenne deski. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wraz z przynależną piwnicą. Polecam i zapraszamy na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl.

WGN Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Obecnie skupia ponad 100 biur na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku już 31 lat. Przeprowadziliśmy ponad 225 000 transakcji. Naszych klientów obsługuje ponad 650 agentów nieruchomości. Specjalizujemy w się w obsłudze rynku nieruchomości premium oraz komercyjnym.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16357)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl

Inne w tej kategorii...